O Nas

USA-Stypendia, to ludzie, którzy przeszli przez system edukacyjny i stypendialny w Stanach Zjednoczonych. To sportowcy, którzy odnosili sukcesy na arenach krajowych i zagranicznych. To również studenci, którzy zostali wyróżnieni licznymi nagrodami naukowymi i sportowymi w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce.

Lukasz BoralŁukasz Boral. Rodowity Poznaniak. Mistrz Europy juniorów, czterokrotny mistrz Polski seniorów i kilkukrotny rekordzista Polski juniorów w pływaniu, w stylu klasycznym. Dwukrotny mistrz konferencji Big East, członek prestiżowej kadry All-American i finalista mistrzostw NCAA.

W Polsce, trzykrotny laureat stypendium Prezesa Rady Ministrów. Absolwent Syracuse University. W roku 2006 został wybrany najlepszym studentem Uniwersytetu, uzyskawszy dyplom z wyróżnieniem (Summa Cum Laude) w dziedzinie Zarządzania Technologią (IT).

 

 

Bartosz SzczyrbaBartosz Szczyrba. Rodowity Poznaniak. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski we wioślarstwie. Reprezentant kraju podczas Mistrzostw Świata Seniorów w 8+ (Mediolan 2003), Pucharu Narodów w 4+ (Poznań 2004) oraz Akademickich Mistrzostw Świata w 4- (Brief, Francja 2004).

Absolwent Syracuse University na kierunku Zarządzanie Technologią (IT) i absolwent prestiżowego Cambridge University. Laureat honorowej listy dziekana w latach 2003-2006, nagrody Syracuse University Scholar Athlete 2006 oraz stypendium rektorskiego Syracuse University na lata 2005 – 2007.

 

 

 Skontaktuj sie z nami juz teraz!